אודות עו"ד יובל זיו

"העולם מייצר לכולנו הזדמנויות – החוכמה היא לאזור אומץ, להתגבר על הפחדים ולפעול במרץ להגשמת החלומות!", זהו המוטו של עו"ד יובל זיו מלווה אותו לאורך כל הקריירה המשגשגת שלו.
יובל זיו שירת ארבע וחצי שנים כקצין בחיל מודיעין, את שירותו הצבאי סיים בדרגת סרן. הוא סיים בהצטיינות תואר במשפטים במכללה למנהל, ומשמש כחבר פעיל בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 1996. עו"ד יובל זיו עבד כעורך דין מסחרי, תוך התמחות בתחום הנדל"ן ומשפט בינלאומי, במשרד עורכי דין וקסלר ברגמן, מהמשרדים המובילים והמשפיעים ביותר בישראל. כיום, הוא רשום כעורך דין גם בארה"ב, שם הוא גם מתגורר רוב הזמן.

נקודות בקריירה של עו"ד יובל זיו

לפני הקמת חברת הנדל"ן פסיפיק הולדינגס, חברה מובילה ומצליחה בעלת משרדים בערים מרכזיות ברחבי ארצות הברית ובישראל, יזם יובל זיו את הקמת חברת "זיו הפקות", עד היום הוא מעורב בתחום ההפקות כבעלים של נכסים יוקרתיים בארה"ב, אותם הוא משכיר לצורך צילומי סרטים, סדרות ידועות ותוכניות ריאליטי. בין השאר, הוא השכיר את הנכס האקזוטי והיוקרתי שבבעלותו הממוקם בפסגת הר האולימפוס בהוליווד לצרכי צילומים של תוכנית הדוקו ריאליטי הישראלית הידועה "חי בלה לה לנד", התוכנית שודרה בחברת YES.

הקמת פסיפיק הולדינגס

לאור התמחותו בדיני נדל"ן החליט עו"ד יובל זיו להקים את חברת פסיפיק הולדינגס, חברת נדל"ן בינלאומית המתמחה בהשקעות נדל"ן ברחבי ארה"ב. החברה מובילה בהצלחה רבה תהליכי רכישה, השבחה, מכירה והשכרת נכסי נדל"ן במיקומים מרכזיים ואטרקטיביים בלוס אנג'לס, אטלנטה, דרום פלורידה ואוקלהומה. לאחר פרוץ משבר הסאב פריים החברה רכשה אלפי נכסים מעוקלים ופיתחה מודל השקעות ייחודי ומשתלם למשקיעים מישראל וממדינות נוספות.
באמצעות פיתוח אסטרטגיות השקעה מצליחות המוכיחות את עצמן פעם אחר פעם, ובגלל ניהול יעיל וקפדני, ושירות מסור לכל לקוחות החברה, מצליחה חברת הנדל"ן פסיפיק הולדינגס ליצור קשרי עבודה מצוינים עם מרכזי שלטון מקומי ביעדים בהם החברה פועלת, יחד עם קשרים הדוקים עם משרד השיכון הפדרלי ועם גופים רלוונטיים נוספים. לכן, החברה זוכה למוניטין גבוה ולזרם בלתי פוסק של שוכרים איכותיים, יתרון חשוב עבור המשקיע הישראלי המתגורר רחוק מהנכס.

מודל ה-CMA מבטיח תשואה גבוהה ללא סיכון כספי ההשקעה

יובל זיו מודע לחשש הרב של משקיעים מישראל, לכן פסיפיק הולדינגס מפעילה משרדים בישראל. לקוחות החברה בישראל זוכים לליווי מקצועי לכל אורך הדרך. החברה מציעה פתרון ייעודי וייחודי באמצעות מודל CMA בו המשקיע הישראלי זוכה לתשואה גבוהה וקבועה, בעוד הסיכון מוטל על חברת הנדל"ן המנהלת את הנכס. במודל ה-CMA בוחרים רק נכסים במיקומים מרכזיים ובעלי ביקוש מצד שוכרים איכותיים, הנכס נרשם על שם המשקיע בטאבו האמריקאי, כאשר מחיר הנכס נקבע על ידי ברוקר מוסמך. ניהול הנכס מוטל על חברת הניהול ללא סיכון לכספו של המשקיע מאחר והתשואה שלו מובטחת מראש. המשקיע זוכה לתשואה גבוהה משמעותית בהשוואה לתשואה הממוצעת המקובלת בישראל.

עו"ד יובל זיו שמח לשתף את סיפור הצלחתו עם משקיעים מתחילים ומנוסים כאחד, הוא עורך וגם משתתף כמרצה אורח בכנסים רבים בישראל ובארה"ב, כמו גם בטלוויזיה, בתחנות רדיו ובמדיה הכתובה.